Jak zamawiać magazyn hobbystyczny - krótka instrukcja:

1. Zarejestruj się jako użytkownik magazynu. Ważne - sprawdź dokładnie podany adres e-mail, błąd podczas jego wpisywania uniemożliwi logowanie. Po otrzymaniu potiwerdzenia możesz się zalogować.

obr_1instrukcja_m.jpg

2. Zaloguj się za pomocą podanego adresu e-mail i hasła.

obr_2instrukcja_m.jpg

3. Po zalogowaniu wybierz interesujący Cię materiał i kliknij "Czytaj więcej". W magazynie znajdują się publikacje płatne i bezpłatne.

obr_3instrukcja_m.jpg

4. W przypadku materiału płatnego po klknięciu "Czytaj więcej" pojawi się skrótowy opis treści projektu i przycisk "Złóż zamówienie".

Uwaga - zanim złożysz zamówienie zapoznaj się z naszym regulaminem, a zwłaszcza punktem:
"5. Użytkownik dokonujący rejestracji oświadcza ponadto, iż jest świadom, że usługa świadczona przez Kreatywnie.com Dorota Freitag nie może zostać zwrócona z uwagi na jej charakter, w związku z czym Użytkownik nie może od umowy odstąpić, a jedynie ją rozwiązać - czyli wystąpić o likwidację konta."

obr_4instrukcja_m.jpg

5. Podczas składania zamówienia zdecyduj jaką formę płatności wybierasz: przelew, sms, płatność kartą i wybierz odpowiedni przycisk.

obr_5instrukcja_m.jpg

6. Po wykonaniu płatności magazyn zostanie udostępniony - możesz korzystać z jego treści i ściągnąć plik z opisem na własny komputer, drukować jego treść i przechowywać.

obr_6instrukcja_m.jpg

Życzymy miłej lektury!
Zespół Kreatywnie.com